BÍDNÍCI 26.5. 2012 (14:00)

1. června 2012 v 7:34 |  Recenze
Musím říct, že po shlédnutí sobotních Bídníků jsem skoro zapomněla na páteční TM… Naprosto jsem se nechala vtáhnout do děje a prožívala s Jeanem Valjeanem všechny jeho strasti… Skoro celou dobu představení husí kůže a slz jsem se také neubránila… Naprosto bombastický muzikál!


JEAN VALJEAN (David Uličník) 10***/10***
Naprosto famózní zpěvák. Několikrát mě rozbrečel a o tu husí kůži se postaral právě on. Roli si užíval jak herecky tak pěvecky. Suverénně přezpíval Tomáše Bartůňka. Naprostá špička představení!

JAVERT (Tomáš Bartůněk) 10***/10***
Tak inspektort Javert mu skvěle padne. Byl úžasný jak herecky, tak pěvecky…

FANTINE (Jitka Čvančarová) 10***/10***
Na roli Fantiny se moc nehodí, již kvůli vzhledu, ale poradila si s rolí velice dobře. Vždy jsem si myslela, že je to převážně herečka, ale příjemně mně překvapila svým zpěvem :)

MARIUS (Josef Vágner) 10***/10***
Tak Pepa byl v roli Maria bombový… Hlas sice nemá tak silný a zvučný jako jeho alternace, ale skvěle hrál a s Magdou jim to slušelo :)

EPONINE (Magda Malá) 10***/10***
Tak tady také nezůstal kapesník suchý. Eponiny mi bylo líto od začátku. Její nešťastná láska k Mariovi, poté úžasné podání Samotářky a nakonec její píseň před smrtí u které jsem se jen klepala a tekly mi slzy jako hrachy. Byla naprosto úžasná.

COSETTE (Tereza Mátlová) 10***/10***
Upřímně se mi ve výškách nelíbil její hlas. Jinak byla dobrá jak herecky, tak pěvecky.

THÉNARDIER (Jan Urban) 10***/10***
I když byly předchozí scény smutné a já si ještě utírala oči, vlezl na scénu on a já se zase smála :D… Byl skvělý jako bavič, s Mančou jim to sedělo a byla to pořádně proradná dvojice :)

Mme THÉNARDIER (Monika Absolonová) 10***/10***
Je role, kde Monča není úžasná? Naprosto suprová. Kolikrát mi lidí okolo ní bylo líto, když na ně řvala. Byla prostě úžasná :)

ENJOLRAS (Michal Skořepa) 10***/10***
Tak ten byl dalším překvapením a byl naprosto úžasný… Dokázal skvěle postavu studenta vystihnout, zahrát a skvěle zpíval… Bylo mi hrozně líto, když ho zabili a tak nepřirozeně ležel na barikádě… Super!

MALÁ COSETTE (Klára Dohnalová), MALÁ EPONINE (Natálie Hrychová), GAVROCHE + COMPANY 10***/10***
Cosetty mi bylo hrozně líto, když na ní Monika ječela. Má velice krásný hlásek a i v tom málu, kde byla, byla skvělá ;). Eponine i když nezpívá, jen trošku hraje, tak i v tom maličku byla super :). Gavroche zpíval suprově :D Hlavně, když zjistil, že Javert je špeh :)… Další z těch, co zepřeli na barikádě a tady jsem se také neubránila slzám.Z company musím vyzdvihnout Jaromíra Adamce jako kněze, který byl naprosto senzační. Božské byly dámy jako prostitutky a celkově se celá company do doby vžila a ladilo jim to :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama