KLÍČ KRÁLŮ 17.11. 2012 (14:00)

23. listopadu 2012 v 17:27 |  Recenze
Opět jsem se téměř po měsíci nechala strhnout úžasnými melodiemi a výkony herců a úžasné company... Opět se změnil konec, ale dílo je teď pochopitelnější a navíc se přidalo pár řádků textu :) Tentokrát jsem se více soustředila na texty a plno věcí, které mi utekli jsem doplnila... Sice člověk neznající Landu nepochopí ústřední myšlenku politického systému, ale i tak je to krásné dílo... ´´Vláda snad chráme, propuknou nepokoje...´´


STRIG - Čaroděj ohně (Tomáš Trapl) 10***/10***
Já nevím, co k Tomovi napsat. Všechna slova chváli vždy vyčerpám a nevím... Je to výjimečný člověk, který na pódiu řádí jako malý kluk a i když je to chlap ve středním věku, dokáže to, co ostatní ne. Zpěv a herectví opět dokonalé a navíc krásně voní a v zákulisí je s ním sranda :))

GRG - Král skřetů (Jan Apolenář) 9/10***
Poprvé se mi líbil mnohem více, tentokrát tam nějak nezapadal ani se nějak nesnažil. Hlas má velice příjemný, ale to není všechno :)

KELO - Král upírů (Marian Vojtko) 10***/10***
Opět musím zatleskat, protože on je opravdu v této roli úžasný. Dokáže se do této role chladnokrevné bestie vžít a ukázat vynikající hlasový rozsah při kterém se nechvějou jen základy divadla, ale i celé vaše tělo... Kelo mu je ušitý jako ´´prdel na hrnec´´... Opravdu bravo, potlesk si zasloužil :))

KEKSI - Král ušounů (Vilém Čok)
Čoka prostě nemůžu vystát a tudíž nemá cenu ho komentovat, protože vím jak by to zhruba dopadlo... Ale ta role magora mu sedí :D

ILLA - Král vran (Tomáš Hundža) 10***/10***
Tentokrát jsem si ho všimla. Má krásný hlas. Z výrazu pod obřím zobákem sice moc vyčíst nelze, ale emoce dával do hlasu. Byl skvělý ;)

KAREL - Král lidu (Michal Slaný) 10/10***
Docela fajn. Osobně se mi Šiška líbil více, ale nebyl zase tak špatný i když to nebylo zrovna ono :)

AREN - Král jezer (Ondřej Izdný) 10****/10***
Musím podotknout, že byl opět nejlepší a to nepřeháním. Svým hlasem mě naprosto dostal. Nemusí lést jako Marian do závratných výšek, stačí pár prvních slov a hned se efekt dostavý. Na konci jsem se málem rozbrečela. Opravdu mě dostal... Ten jednou prorazí a nebude to dlouho trvat ;)

EFINE - Čarodějka podob (Markéta Procházková) 10***/10***
Úžasná Markétka. Přidali jí písničku, takže tam je alespoň nějaký prostor. Tanec, zpěv, herectví i gesta naprosto úžasná... Prostě Markét :))

COMPANY 10***/10***
Bez company by to nebyl muzikál... Byli skvělý... Všichni do jednoho a prostoru pro zpěv využili dopodrobna. Dostal mě Honza Kopečný jako Efine :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katycl Katycl | Web | 24. listopadu 2012 v 15:26 | Reagovat

Skvela recenze a musim souhlasit s Ondrou..! Ondra byl nejlepsi vykon vecera :) Maros byl taky super akorat TT se mi moc nelibil v tyhle roli..! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama