HAMLET 23.2. 2013 (18:00)

25. února 2013 v 14:39 |  Recenze
Hamlet je opravdu nejlepší dílo, které se hrálo v Broadwayi… Líbilo se mi opět všechno… Texty, melodie, obsazení… Nejde říct, kdo byl nejlepší. Toto dílo mě prostě uchvátilo. Herci si standing ovation opravdu zasloužili :))HAMLET (Václav Noid Bárta) 10***/10***
Jako blázen je prostě úžasný :)) Nevěděla jsem, že umí i normálně zpívat bez přeřvávání, křičení a podobně. Příjemně mě překvapil. Zpíval čistě, hrál skvěle, a co si budeme povídat. Je to prostě kus chlapa :P

OFÉLIE (Eliška Bučková) 5/10***
Nevýrazná, absolutně… Ať zpívala s kýmkoliv, nebyla vůbec slyšet, i když se ostatní snažili tlumit hlasy. Když už jsem si v jedné chvíli myslela, že to bude dobré, škobrtala hlasem a ujížděla. Jediná světlá chvilka je Oféliino pobláznění, kde hrála opravdu dobře.

HORACIO (Jan Tenkrát) 10***/10***
Naprosto před ním smekám a absolutně nechápu, proč nedostává větší role. Byl naprosto skvělý!! Zpěvem mě velice překvapil a i herecky dokázal snad všechno, co v něm je. Opravdu smekám!

KRÁL CLAUDIUS (Janek Ledecký) 8/10***
Já nevím, Jankův hlas mě uspává a celkově je jeho výkon nemastný neslaný. Mnohem raději bych v rokové kombinaci viděla Pepu, ale co už. Jednou Hamleta napsal, tak se musím smířit s tím, že Pepa nebyl :)

KRÁLOVNA GERTUDA (Marta Jandová) 10***/10***
Janka převálcovala již při prvních tónech. Na to že je těhotná zpívala a hrála mnohem lépe než na předchozím Hamletovi, kde jsem byla. Smekám před touto dámou!

POLONIUS (Martin Pošta) 10***/10***
Docela jsem koukala, co dokáže vzhledem k svému věku ještě dělat za blbinky :D… Ne málo jsem se u jeho Je to blázen smála a nedokázala odhadnout zda je větším bláznem on nebo Vašek :D. I jeho barva hlasu a výstupy se do děje hodili a příjemně zahřáli :))

LAERTES (Patrik Vyskočil) 10/10***
Nevýrazný, skoro až nepříjemný pištivý hlas, herecky ovšem skvělý. Musím říci, že mi ale přesto chyběl vynikající Láďa, který mě minule přímo nadchnul.

HROBNÍK, PRINCIPÁL (Tomáš Trapl) 10***/10***
Já už nevím, co k Tomovi psát :D… I z rolí, kde zpívá jednu píseň dokáže vytěžit maximum a strhnout na sebe pozornost :)… I tady si hrál s diváky, kde se soustředil na paní v hledišti a v roli hrobníka jí několikrát oslovoval a dokonce jí ukradl tašku :D. I v nejmenší roli sluhy dokázal zaujmout a strhnout na sebe pozornost. Nejlepší je, když jsou všichni vážní a všechno dělají stejně, Tom se tam kroutí a zpívá si, jak chce. Dokáže oživit malou a nevýraznou roli a na svůj věk je to opravdu puberťák, ale co vám budu povídat. Vždyť bez těch kravinek by to nebyl on :)

HELENA (Dominika Richterová) 10***/10***
Na to jak je to maličká role, byla naprosto úchvatná… Má krásný hlas a vlastně všechno :D. Dokázala bych si jí hravě představit klidně jako Ofélii, kde by naplno vynikl její hlas (Mimochodem mnohem lepší a kvalitnější než Eliščin)

COMPANY 10***/10***
Tak bez nich by to prostě nebylo ono! Začínám si jich všímat stále více a více a nacházím stále víc a víc skvělých a prostě úžasných tanečníků. Musím se opakovat stejně jako v minulých recenzích, ale Honza Kopečný vede. Těším se na něj v dalších rolích a snad se uvidíme i na Hluboké na Casanovi :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča... Verča... | Web | 25. února 2013 v 14:48 | Reagovat

V divadelním podání jsem ho bohužel neviděla, ale zhlédla jsem film. Krásné dílo

2 Monika =)) Monika =)) | Web | 25. února 2013 v 16:12 | Reagovat

Perfektní zážitek!! Obsazení se docela podařilo, skoro ve všech hodnocení s tebou souhlasím :-D i s Honzíkem Kopečným, vede... :-D

3 ceske-muzikaly ceske-muzikaly | Web | 25. února 2013 v 20:19 | Reagovat

Stále jsem se na Hamleta nedostala, přemýšlím, jestli na něj jít, ale jak to tak vypadá, tak to stojí za to :)
Jinak máš u mě diplom za poznávačku :)

4 michal michal | 26. února 2013 v 20:31 | Reagovat

Pěkně napsáno :) Byl jsem na odpoledním a plně souhlasím - až na Martu jsem měl stejné obsazení :) Vašek překvapil, zato Eliška mě zklamala! Byla to katastrofa, bohužel neumí jak zpívat, tak hrát.. Ledecký mi taky přišel nudný, ale čekal jsem, že bude horší.. moc se mi však líbil Honza, Tomáš, Patrik a Dominika, která byla naprosto skvělá - Ofélií měla být ona! :)

5 Mischel Mischel | 27. února 2013 v 16:24 | Reagovat

Ahoj u mě na blogu je poznávačka budu ráda když se zapojíš :)

6 Mischel Mischel | 28. února 2013 v 16:26 | Reagovat

Máš u mě diplomek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama