QUASIMODO 30.3. 2013 (18:00)

31. března 2013 v 16:43 |  Recenze
Počtvrté jsem se přenesla do Pařížského chrámu Notre Dame a doufám, že ne naposledy. Zažila jsem něco úchvatného. Snad nejlepší představení jaké jsem měla tu čest vidět. Dech beroucí výkony spolu s úžasnou atmosférou vytvořili dílo tak skvělé, že mě mrzel malý potlesk (většinou jsme roztleskávali my) a téměř žádný standing ovation jako je i při horších představeních. Zase se mi po dlouhé době dostal do těla příjemný pocit a mě ani nevadí se dnes učit :DQUASIMODO (Tomáš Trapl) 10***/10***

I když mu to dnes nezpívalo jako jindy a byla na něm patrná únava, byl to opět úžasný výkon. Jeho gesta, výrazy a grimasy společně s božským hlasem? Pro mě byl, je a bude na české scéně nejlepší… Jeho hraní si s diváky po přestávce je bezkonkurenční :D… Vždy mě dostane ťukání na zvonky, fufu - socha a vyluzování nejvyšších tónů hlavou dolů, kdy se houpe na zvonu! Zase po roce Quasimodo s tímto bestovním člověkem a jeho BIM BAM a Fufu… Pro mě byl, je a bude nejlepší :))

ESMERALDA (Markéta Procházková) 10***/10***

Tak tohle není Markétka, tohle je Esmeralda… Dokázala se s takovým zápalem vžít do role, že mi padala brada! Tahle slečna je prostě bohyně a nikdo mi to nevymluví… Ladné pohyby, úžasné herectví a bombastický zpěv. Já tu holku prostě žeru :))

CLAUDIUS FROLLO (Marian Vojtko) 10***/10***

Asi nevím, co říkám. Nikdy jsem ho nemusela, ale obdivovala ho za zpěv, ne však za nulové herectví. Dnes jsem mu věřila všechno… Krásný zvučný hlas spojený se skvělým herectvím a úlisný kněz je na scéně… Opravdu skvělý výkon! Akorát k těm holkám by mohl být jemnější, Markéta bude mít určitě modřiny :D

VICTOR HUGO (Ondřej Ruml) 10***/10***

Zdařilý výkon, občasné skvělé průpovídky. Občas mu ve výškách přeskakoval hlas, dobře, hodně často no! Nevyzpívá to, ale jinak byl skvělý :))

PHOEBUS (Tomáš Savka) 10***/10***

Chudák Lily, když jí pořád odstrkoval :D. Když jsem viděla video z Osmého světadílu a jeho Láska moja, říkala jsem si, že bude super ho znovu vidět… Noo, umí zpívat i lépe, ale nebylo to zlé :) Herectvím to vykompenzoval. To bylo skvělé :)

LILY (Zdenka Trvalcová) 10***/10***

Byla lepší než minule, ale přeci jen to nebylo stoprocentní… Jinak se mi opravdu líbila, převážně ve scéně, kdy zpívá o Gudule byla skvělá. Jinak tam běhala (Jak se zmínil kamarád) jako Chipmunek :D

ŠPINDÍRA (Jan Cina) 10***/10***

Musím uznat, že byl druhý nejlepší z celého představení… Ty jeho hlášky a občasné hlody stály za to a ne málokrát jsem se opravdu zasmála. Dokázal rozproudit publikum opravdu bravurně :)) Lépe snad jen Quasimodo se svým bim bam… Nejlepší by bylo, kdyby tam byli spolu :D Viděla jsem ho již třikrát a je pořád lepší a lepší, již se tolik nezadýchává. Ten jeho tanec byl taky skvělý, stejně jako celá company. Prostě borec ;)

GUDULA (Luďka Kuralová) 9/10***
Jediné ouvej představení. Nelíbí se mi její hlas, zařezával se mi do hlavy a byl mi krajně nepříjemný. Na druhou stranu, co se týče herectví, tam jí nemohu vytknout nejmenší, tam byla dobrá :)

DŽALI (Johana Hájková) 10***/10***

Další úžasný a dech beroucí výkon… Její akrobacie na šátcích a její mééé… Dokonalost! Naprostá. Právem si zasloužila potlesk, byla opravdu skvělá :))

ANDĚLÉ/ĎÁBLOVÉ (Linda Fernandes Seaz, Přemysl Pálek a Peter Dolinajec) + COMPANY 10***/10***
Úžasní… Všichni, ale stejně z ďáblíku vyzdvihnu Lindu Fernandez Saez, která excelovala a musím upozornit v company i na Mauglího a cikánku Žanetu… Dohromady byli skvěle sladění a u písně Lily a Phoebus jsem se musela smát jejich gestům a hlavně Honzovi Cinovi s nohou v okně :D Opravdu úžasní!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika =)) Monika =)) | E-mail | Web | 31. března 2013 v 17:18 | Reagovat

Tak to mě o to víc mrzí, že jsem nebyla :(
Musel to být jistě zážitek.

2 Katja Katja | Web | 1. dubna 2013 v 10:27 | Reagovat

[1]: To byl, tak snad někdy příště ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama