TŘI MUŠKETÝŘI 14.4. 2013 (14:00)

14. dubna 2013 v 10:57 |  Recenze
Tohle dílo prostě nemůže zklamat. Asi nejlepší mušketýři, které jsem viděla! Muzikál dopadl na jedničku, až na zvukaře, kterého bych asi hodně rychle vypakovala. Ne jednou se stalo, že porty byli ztlumené a podobně, ale jinak skvělé představení :)) Škoda jen, že tolik krásných částí je vynecháno… Obzvláště duet královny a Constance v klášteře… Na zbytek si ale nemůžu stěžovat… Dokonalé hlasy české scény a božské herectví? Úspěch zaručen a husina až na zadku :)) Nemyslela jsem si, že by mě mušketýři mohli až tak chytnout, chtěla bych tam jezdit pořád…
D'ARTAGNAN (Tomáš Beroun) 10***/10***

Teď bych si mohla odškrtnout zhlédnutí všech tří alternací d´Artagnana. Krásný hlas spojený s ucházejícím herectvím. Nemůžu nic vytknout :)) Hlavně scéna, kdy zemře Constance byla nabytá emocemi a nesmím zapomenout na nezapomenutelnou scénu v dámských šatech :D A ještě jeden poznatek… Na živo je mnohem krásnější než v televizi… Áááách :))

ATHOS (Josef Vojtek) 10***/10***

Tak ze začátku jen takové chrčení a nic, ale v druhé půlce se rozezpíval. Při písni Čas na lásku mít jsem zarývala ruce do sedačky a neubránila se slzám. Naprostá bomba! Samozřejmě nesmím zapomenout na skvělé herectví. Opravdu smekám :))

PORTHOS (Jiří Helekal), ARAMIS (Juraj Bernáth)
Tak tyhle role jsou tak malé, že je člověk nemůže zkazit i kdyby chtěl :D… Nicméně oba byly dobří :) A když se při děkovačce Juraj zezadu přiřítil, nemohl se Pepa přestat smát :))

MYLADY (Alžbeta Bartošová) 10/10***

V herectví jsem jí věřila všechno a ten její smích! Proradnou mrchu, ale i ženu, která nechce zemřít, zahrála na výbornou. Co se týče zpěvu, má krásný hlas, ale při každém slově byl slyšet slovenský přízvuk, což by nemělo. Jinak byla skvělá :))

KRÁLOVNA ANNA (Linda Finková) 10***/10***

Tak Linda mě hodně překvapila. Hrála i zpívala skvěle. Nelze jí nic vytknout, snad jen, že má hlásek opravdu jemný a nemá to ten správný drajv :))

CONSTANCE (Markéta Procházková) 10***/10***

Bylo na ní vidět, že to s ní šije. Na uťáplou Constance se ne nehodí, ale s rolí si pohrála a stala se tak nejlepší ženskou postavou. Jako všude. Krásný hlas, úžasné herectví… Bravo :))

RICHELIEU (Tomáš Trapl) 10***/10***

To správné kořeníčko. Oni mu ty lstivé potvory prostě sedí, přesně takhle si představuji proradného kardinála a ty jeho ksichtíky a gesta :D… Při touze znát mi tuhla krev v žilách. A při špatné fyzické kondici bez chyby zazpívat tři těžké písně? To dokáže asi opravdu jen on :)) Bylo na něm vidět, že je mu zle, ale byl snad ještě lepší než minule, pokud to ještě vůbec jde :))

ROCHEFORT (Ladislav Spilka) 10/10***

Hlas dobrý, zbytek ucházející. I ten Pošta byl lepší než on, což je co říci, ale snažil se :))

BUCKINGHAM (Alan Bastien) 10***/10***

Další pidi rolička, ale Alan v ní je kouzelný. Ani jeho hlas mi tu chvilku nevadil :D

KRÁL LUDVÍK XIII. (Jiří Březík) 10**/10***

Byl lepší než minule, ale neuzpívá to a herectví také nic moc, ale snaha se cení ;)

PLANCHET (Aleš Háma) a BONACIEUX (Jakub Wehrenberg) 10***/10***

Nemohla jsem :D… Jejich ksichtíky a průpovídky celým dějem rozesmály celé divadlo… Hráli úžasně a byli prostě bombový. Nebudu tu vypisovat všechno, to bych tu byla do zítra, ale jedno si neodpustím.

Ložnice… Bonacieux hledá Constance a Háma se baví se svým ,,milencem´´: Otázka za pět set (koukne na Bonacieuxe) Tak já tě svezu jindy!! :D (milenec odejde)… Bože, nechal tu navigaci!! :D

COMPANY (Poznala jsem Johanku Hájkovou) 10***/10***
Company byla naprosto skvělá… Naprostá bomba. Všichni se snažili (Ne, že by se normálně nesnažili) a hlavně kluci při Já vím. Ty pláště prostě dělají divy a pohyby jsou neskutečné. Dámám to velice slušelo a dohromady působili sehraně :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťule Peťule | 14. dubna 2013 v 12:15 | Reagovat

ÁMEN..! Píšeš mi to z duše...! Musím jen a jen souhlasit! Jen postrádám fotečku Toma Berouna ;-)

2 Katja Katja | Web | 14. dubna 2013 v 14:22 | Reagovat

[1]: To já taky!! Jsme si měli říct :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama