KAT MYDLÁŘ 4.5. 2012 (18:00)

9. května 2013 v 18:35 |  Recenze
Hehe!! Star wars a lesarová show v 17. Století opět na scéně!! :D Nevím jak bych popsala tohle dílo. Na jednu stranu se divým, proč jsem vůbec šla, na stranu druhou to bylo asi to nejlepší představení, ale za to může hlavně to zákulisí. Ano! Na kata jsem jela oslavit svých posledních -náct a snad úspěšně složenou první část maturitní zkoušky a byla to oslava opravdu pecková. Hlavně díky mé skvělé kamarádce, téměř dvojčeti, a Traplíkovi!! Ještě jednou tímto děkuji ;)JAN MYDLÁŘ (Marian Vojtko) 10**/10***

Co se děje? Že by se mi Marián začal líbit? Nebo opravdu začal hrát?? Stal se zázrak!! :D Ale jo, byl i docela vtipný akorát na ty holky by mohl být milejší :))

JAN JESSENIUS (Ladislav Spilka) 9/10***
Vždycky jsem si ho v této roli přála vidět. Po tom, co předváděl v Tajemství, jsem si ho oblíbila, ale zklamání bylo velké! Myslela jsem, že na Mušketýrech neměl svůj den, ale tady byl opravdu hrozný :/

VYPRAVĚČ/EDUARD KELLEY (Bohouš Josef) 10/10***
Pěvecky super, herectví už pokulhává. Nerozeznala jsem, kdy je vypravěč a kdy úchylný Kelley. Snad jen díky kapuci…

DOROTKA (Alžbeta Bartošová) 10***/10***
Byla super v mušketýrech. Ne minulých, ale předminulých, kde téměř nebyl slyšet přízvuk. Dnes byl, bohužel. A hrozně moc! Vždyť umí zpívat i bez něj, ale chápu to! Jinak herectví famózní a zpěv byl taky super ;)

ŽOFIE PEŠANOVÁ (Olga Lounová) 10***/10***

Naprosto skvěle zahrála mrchu Žofii a s Tomem jí to ladilo… Dělala úžasné obličeje a škleby :D… Pěvecky rovněž naprosto úžasná!! Nejlepší z dam! Opravdu jsem jí jako mrchu viděla. Jde jí to! Jako malá jsem jí nesnášela jako potvoru v ošklivce Katce a i to svědčí o skvělém herectví :))

ADAM/FERDINAND VAŇURA (Tomáš Trapl) 10***/10***

I když je to malá role, dokáže z ní vytěžit maximum a každou chvilku na jevišti si užít… Herectví spojené s dokonalým hlasem, který se ovšem moc projevit nemůže, což je v případě Toma velká škoda!!

MANDALÉNKA (Kamila Nývltová) 10***/10***
Já prostě její hlas nemusím a nikdy jsem nemusela, ale musím uznat, že se dokázalo hodně vypracovat a jde pořád nahoru. Herectví skvělé, výšky utáhla a… No, zpívala hezky! Povedlo se jí to ;)

JAN JESSENIUS ml. (Tomáš Löbl) 10***/10***

Byl opravdu úžasný. S Kamilou jim to ladilo a… Před tímto klukem musím smeknout! Jednou z něj bud hvězda. Taky se za ten rok dost vypracoval a dospěl! Nejúžasnější v písni Právo lásku chránit.

BĚTUŠKA (Luďka Kuralová) 8/10***
Ehm… Nejslabší článek představení. Já se nedivám, že k ní byl Marián tak ironický a pořád jí ponižoval. I když to občas bylo až přehnaný, to musím uznat. Příště již NE!!

LEA (Kristina Kloubková) 10*/10***
Tančí a hraje úžasně!! Moc se mi líbila, ale ten zpěv či mluvený projev? To ne, nemučte mě!!

COMPANY 10***/10***
Tančili naprosto úžasně… Skvěle jim to ladilo ;) Jako vždy… Nejlepší bylo na schodech pozorovat Libušku Vojtkovou spolu s Jovankou vedle sebe :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ceske-muzikaly ceske-muzikaly | Web | 10. května 2013 v 18:04 | Reagovat

Kata jsem viděla o týden dřív než ty :D A měla jsem skoro stejné obsazení :D A z Mariána jsem byla taky naprosto nadšená :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama