Červen 2013

Uplynulý rok :)

25. června 2013 v 19:08 Písání
Divadelní sezóna končí, alespoň tedy v Praze. Pro mě ne! Mě čeké představení na otáčivém hledišti v ČK a chtěla bych zajít na alespoň dvě představení na Hlubokou. Ptáte se, co chtěl tímto článek básník říci? Respektive já? :D
Chtěla jsem se podělit o menší bilanci muzikálů za uplynulou sezónu, tedy od 1.9.2012 do 13.7.2013 a tady je :)

1x Misantrop
1x Divotvorný hrnec
3x Klíč králů
1x Pomáda
1x Hamlet
1x Quasimodo
1x Tři mušketýři
1x Kat Mydlíř
1x Mam´zelle Nitouche
2x Casanova

CASANOVA 22.6. 2013 (14:00)

25. června 2013 v 18:58 Recenze
Casanova!! Dlouho jsem se takhle nezasmála! Je to opravdu krásné představení! První muzikál, kde se mi líbili naprosto všichni!! Akorát mě mrzí, že nehrála Lucka Pragerová, na kterou jsem se moc těšila, ale co… Napravím to Hlubokou :))… Opravdu krásné představení plné pěkných písniček. Je radost vyjít z divadla, kde si téměř všichni lidé pobrukují nějakou melodii. Nejčastěji Ameriku :). Musím pochválit i úžasné kostýmy Romana Šolce. Celkové na mě dílo působí jako velmi zdařilé a když bude čas a peníze, ráda se na Casanovu přijdu podívat :))

Favorit na scéně!

5. června 2013 v 18:16 Písání
Ahoj všem!! Jistě znáte mé milé SB Katycl, která semnou již několikrát navštívila divadlo :). Na blogu mě velmi zaujalo její zamyšlení nad nejoblíbenějšími muzikálovými herci a ptala jsem se, jestli můžu tento nápad využit i tady… Na mém blogu. Katy souhlasila, takže vám servírují článek, který vás snad bude zajímat. A jaký je váš favorit?

MAM´ZELLE NITOUCHE 30.5. 2013 (19:00)

4. června 2013 v 12:01 Recenze
První, co musím zmínit je ten, že je to úplně, ale úplně něco jiného než muzikál jak ho známe. Každopádně je to příjemné zpestření, ale nic pro člověka, který nemá rád operní hlasy. Kostýmy úchvatné, scéna se skvělými kulisami, ale i úžasné výkony, které stojí za zmínku :)) Nevím, jestli tahle recenze bude objektivní, přeci jen jsme seděli na 2. Balkonu na hony vzdálené jevišti a nemohla jsem zkoumat výrazy a herectví, ale správný umělec umí hrát i hlasem, že? :)) Kdybych dílo měla shrnout, užijete si mnoho zábavy a relaxace. Děj není složitý na pochopení, vlastně tak nějak plyne :)