CASANOVA 22.6. 2013 (14:00)

25. června 2013 v 18:58 |  Recenze
Casanova!! Dlouho jsem se takhle nezasmála! Je to opravdu krásné představení! První muzikál, kde se mi líbili naprosto všichni!! Akorát mě mrzí, že nehrála Lucka Pragerová, na kterou jsem se moc těšila, ale co… Napravím to Hlubokou :))… Opravdu krásné představení plné pěkných písniček. Je radost vyjít z divadla, kde si téměř všichni lidé pobrukují nějakou melodii. Nejčastěji Ameriku :). Musím pochválit i úžasné kostýmy Romana Šolce. Celkové na mě dílo působí jako velmi zdařilé a když bude čas a peníze, ráda se na Casanovu přijdu podívat :))


CASANOVA (Josef Vojtek) 10***/10***
Chtěla jsem Honzu Urbana, ale musím uznat, že tahle role Pepovi sedí. Byl skvělý jak pěvecky tak herecky, však víme své :)… Hodně bych se divila, kdyby byl špatný :)

GIACOMO (Filip Antonio) 10***/10***
Tak Filípek mě opravdu dostal. Bylo mu krásně rozumět, hezky zpíval i tancoval a prostě byl naprosto k sežrání :D No prostě byl úžasný. Opravdu! Roste z něj velká divadelní hvězda :))

Hrabě JOSEF EMANUEL VALDŠTEJN (Marian Vojtko) 10***/10***
Já ho snad začnu mít ráda. Kdykoliv na něco jdu, vždy je Marián, ale tak nějak jsem si na něj zvykla. Dělal neskutečné kraviny, ale do děje se to opravdu hodilo. Néé jako na Kleopatře či Katovi. Bylo vidět, že si roli opravdu hodně užívá a že ho moc baví :)… Takhle skvěle hrajícího a zpívajícího jsem ho viděla snad jen v Quasimodovi :). Role mu sedí! ;)

Hraběnka KAROLÍNA Z DUBNA (Dita Hořínková) 10***/10***
Docela mě mrzelo to, že byla Dita, protože měla být Radunka, kterou jsem hrozně dlouho neviděla, ale příjemně mě překvapila. Sice občas vřískala, až to bylo nepříjemné, ale hrála skvěle. Společně s jejími gesty a narážkami? Bomba! :))

Komtesa ADÉLA BULITOVÁ (Eliška Ochmanová) 10***/10***
Tak Eliška? To byla opravdu perla představení!!! Byla naprosto famózní a totálně mě dostala, hlavně písní Můj hrdina. Rozmazleného fracka zahrála dokonale, navíc její grimasy, nádherný zvučný hlas, skvělé herectví a navíc je krásná!! Prostě rodící se hvězda! :)

BEDNÁŘ (Tomáš Trapl) 10***/10***
Náš Bednአ:D Opravdu mě dostával, když pořád provokoval Ditu německými slovy. Roli si neskutečně užíval a prostoru náležitě využil. Ať se odehrávala jakákoli scéna, vždy na sebe svými ksichtíky upoutal veškerou pozornost a… Já vím, že je blbé, když to člověk nezažije, nevím, jestli to dělá pokaždé, ale totálně mě odrovnal, když Dita lezla na stůl, on jí ze stolu sesunul, párkrát se nadzvedl, zasténal, a když se Dita sesula, vyšlo z něj šnn. Nevím jak jinak to napsat, pro ty co nevědí, znamená to německy pěkný. To se opravdu smálo celé divadlo :))

LÍZA (Zdenka Trvalcová) 10***/10***
Je to malá rolička a totálně netuším, jestli ten operní hlas zpívala ona nebo byl puštěn na nahrávce. Jestli ho zpívala, tak hluboce smekám, ale myslím si, že ne :). Každopádně při písni Čest byla opravdu úžasná! :))

Hrabě BRANICKÝ (Jan Urban) 10***/10***
Příště ho chci jako Casanovu!! Hrozně moc se mi líbí jeho hlas a navíc i skvěle hraje… a tančí ;)

COMPANY 10***/10***

Company opět skvělá. Sice se holky občas nescházeli tak jak měli, ale líbila se mi :) Jak tanečně tak pár sólo výstupů jedné tanečnice, která zpívala krásným hlubokým hlasem. Nemůžu si pomoct, ale musím z company vyzdvihnout Honzu Kopečného, který nad ostatními čněl a vystupoval z řady. On je opravdu skvělý :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Libby Libby | 26. června 2013 v 20:05 | Reagovat

Moc pěkně napsáno. :) Nemohu jinak než souhlasit. :) Sama bych to nenapsala líp. :) :) :)

2 Katja Katja | Web | 27. června 2013 v 18:03 | Reagovat

[1]: Děkuju :))

3 Miky Miky | 28. června 2013 v 19:00 | Reagovat

Souhlasím, měl jsem podobné obsazení.. jinak Zdenka všechny operní árie zpívá, vystudovala operní zpěv :))

4 Katja Katja | Web | 30. června 2013 v 11:38 | Reagovat

[3]: Tak to potom jo, byla vážně skvělá :))

5 ceske-muzikaly ceske-muzikaly | Web | 1. července 2013 v 13:31 | Reagovat

Krásně napsané :) Ve všem souhlasím, protože jsem měla vidět téměř všechny co ty :) Jen ještě jedna věc, přeju ti, aby jsi příště měla Honzu Urbana jako Casanovu, viděla jsem Honzu i Pepu a Pepa při vší úctě k němu na Honzův líbivý hlas v tomhle neměl ;)

6 Katja Katja | Web | 1. července 2013 v 21:31 | Reagovat

[5]: To věřím, Honzu jsem chtěla moc :)) uvidíme, co v září :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama