Červenec 2013

Je jen na nás, zda tomu uvěříme…

29. července 2013 v 12:56 Témata týdne
Teorie! Ty tu byly, jsou a budou… Je jen na nás, zda tomu uvěříme! Kdo to vlastně určuje? Nějaký teoretik, což je člověk, který může vymyslet sebevětší kravinu, a lidé tomu uvěří! Jak napsal George Orwel v knize Farma zvířat… Zde vystihl tupé stádo ovcí, které představuje zmanipulovaný lid… Prasata vymyslí určitou teorii a co se má stát, stane se. Tupé stádo reaguje podle nich!

Diplomky od Janči a Monči

29. července 2013 v 12:21 Diplomky od ostatních
Ahoj!! Dostala jsem dva krásné diplomky od Janči a Monči!! Děkuju holky, jsou moc krásné :))


30 Day Shred – Level 2

29. července 2013 v 12:18 Cvičení
Další část cvičení s Jillian aneb Level 2! Těší úroveň :)

Diplomky pro Ell, Janču, Monču a Monu s Mischel

25. července 2013 v 19:00 Moje tvorba
Ahoj, mám nová SB, kterými jsou krásné blogy Ell,Janči,Monči a Mony s Mischel :)) Tady máte diplomek ;) ANEB Napravuju restíky ;) Nejsem graficky zdatná jako zbytek SB, ale snažila jsem se, tak snad se vám budou diplomky líbit :))
Starý blog v novém kabátě!

25. července 2013 v 18:32 Písání
Ahoj všem!
Jistě jste si všimli mého nového krásného dessignu! Autorem není nikdo jiný než úžasná Verushka které moc moc moc děkuji za čas!! Dessign je opravdu DOKONALÝ!! Opravdu se mi moc líbí :))

Schody do nebe - 2. díl

25. července 2013 v 15:11 Schody do nebe
Do komentářů pište, jak byste to chtěli dál. Jen tak pro inspiraci ;) Budu ráda, když do komentáře vyjádříte svůj názor na povídku :)

Když jsem zklamaně otevírala dveře, tak si mamka mého výrazu všimla. ''Copak ti je?'' zeptala se, ale já jsem nereagovala, položila jsem nákup na stůl a odešla jsem do svého pokoje, kde jsem koukala do stěny a hlavou mi běhalo miliony otázek… Proč jsem zdrhla? Proč jsem mu nedala číslo?... Samé proč, ale žádné protože. Jen jsem tak seděla a přemýšlela.

Pro ana blogy

22. července 2013 v 17:05 Témata týdne
Tak jsem se rozhodla napsat článek k tématu týdne. Přiznám se, že jsem vůbec netušila, co pro-ana blog je. Teď si většina bude myslet, co se zase nedočte. Proč když o tom ta holka nic neví, tak píše téma týdne? No, naštěstí existuje strýček Google nebo teta Wiki a většina se podívá, co toto téma znamená. Upřímně mě výsledek překvapil.

Schody do nebe - 1. díl

18. července 2013 v 15:52 Schody do nebe
Povídka je vymyšlená, postavy též. V povídce nehledejte pravdu, i když bych byla moc ráda, kdyby to pravda byla, ale tak můžu tímto způsobem snít. Budu ráda, když mi napíšete jestli se vám povídka líbila a kdyžtak pište nápady, co byste chtěli, aby se stalo dále :))

30 Day Shred – Level 1

18. července 2013 v 10:55 Písání
Ahoj všem!!
Dnes jsem začala svůj první den 30 Day Shred se známou cvičitelkou Jillian Michaels. Cvičení je na 30 dní po třech levelech na 10 dní.

Schody do nebe - Úvod

16. července 2013 v 12:33 Schody do nebe
Ahoj všem!
Vím, že tento blog by měl být spíše muzikálový a další řádky se sem nejspíše moc nehodí, ale chtěla bych psát povídky. Ještě tedy nevím na jaké téma, ale muzikálů se to týkat nebude :). Kdyžtak napište, zda-li byste tu nějaké povídky chtěli? Psala bych nejspíše ob týden. Podle toho jak by mi to vyšlo ;)
Děkuji za komentáře :))