CASANOVA 14.9. 2013 (18:00)

15. září 2013 v 15:04 |  Recenze
Musím uznat, že toto představení mě bavilo mnohem více než dříve navštívené pražské dílo, ale Hluboká je Hluboká. Té se asi nic nevyrovná… Těším se, až tento zámek znovu v létě navštívím, tentokrát to bude Romeo a Julie a na toto dílko se moc těším! Byla jsem překvapená novými projekcemi. Zejména u písně Hleď vzhůru k výšinám, jako byl vesmír či noční obloha. V divadle měli problémy s točnou a propadly, při písni o dvaceti Pařížankách se utrhla skoba s lanama, takže se do toho holky zamotávali a Honza Urban to musel držet, ale zvládli to moc dobře ;) Výkony herců skvělé, přišlo mi, že dělají snad ještě větší kravinky než normálně, hlavně tedy dvojka Dita Hořínková a Tomáš Trapl :D… Ráda bych se na Casanovu ještě jednou podívala ;)


CASANOVA (Jan Urban) 10*/10***
Takhle si představuji Casanovu! Konečně jsem měla možnost tohoto pána s krásným hlasem vidět ve velké roli, kterou si právoplatně zaslouží! Neměl chybu. Má krásný zvučný a příjemný hlas, který doplňuje čistým herectvím. Opravdu se mi moc líbil, kam se hrabe jeho alternace :))

GIACOMO (Tomáš Ringel) 10***/10***
Filípek se mi v této roli líbil více. Tomáš má velmi zajímavý hlas a je starší než ostatní kluci, přesto je pořád dětský roztomilý :)) Také byl moc dobrý ;)

Hrabě JOSEF EMANUEL VALDŠTEJN (Bohouš Josef) 10*/10***
Nevěřila jsem mu, ale opravdu mě překvapil. Zpíval čistě, bez mečení a hrál i vtipně. Ale přiznám se, že mi docela chyběl Marian, kdo by to byl do mě řekl? :D, který roli vtipně oživí. To Bohoušovi chybělo…

Hraběnka KAROLÍNA Z DUBNA (Dita Hořínková) 10***/10***
Budu se asi opakovat, ale tahle ženská je prostě neskutečný ďábel plný pozitivní energie, kterou umí rozdat celému sálu. Její herectví a gesta! Vyzývavá, vtipná a hrozně sympatická. Navíc ve spojení s TT?? Nemá to chybu!!

Komtesa ADÉLA BULITOVÁ (Eliška Ochmanová) 10***/10***
Věřila jsem jí… Ona nehrála, ona tím frackem skutečně byla… Přitom je tak milá a sympatická :)) Teď bych prosila vysvětlení proč je píseň Můj hrdina v první půlce? To mám jít do zákulisí totálně uřvaná?? Opravdu byla skvělá. Smekám před ní ;)

LÍZA (Zdenka Trvalcová) 10***/10***
Když zpívá normálně má nevýrazný medový hlásek, ale to, co tu předváděla za hlas?? Jak se to dostane do takové křehulky? Netušila jsem, co se v ní skrývá, ale po Figarovi svatbě mi spadla čelist. Když následně na to Dita prohlásila větu: Docela dobrý, jen jsem vydechla. Byla skvělá! Moc se mi líbila ;)

BEDNÁŘ (Tomáš Trapl) 10***/10***
K tomuto tahounovi představení asi není co dodávat. Byl vtipný a bylo na něm vidět, že si roli užíval. Dělal neskutečné kravinky a kdykoli vlezl na scénu, lidé se začínali smát, aniž věděli, co přijde. Docela změna od mého předchozího muzikálu nezemřela jsem, ale moc se mi líbil jak herecky, tak pěvecky, ale dost už jinak bych tu strávila mládí :))

Hrabě BRANICKÝ (Ladislav Korbel) 10***/10***
Tak Láďa byl opravdu skvělý! Jak herecky, tak pěvecky. Užíval si to ;)

COMPANY 10***/10***

Bylo hodně vidět na Honzovi Kopečném, že nebyl na oprašovačce. Byl pozadu a někdy dělal věci obráceně :D. Je vidět, že je to docela náročné, ale i přesto to zvládl dobře. Holky z company mi přišli takové mrtvé. Bez výrazu… Nedá se to srovnat s Hlubokou, kdy jsou všichni sesynchronizovaní a jako celek je to baví. Moc se mi líbí Lukáš Randák, kterého jsem měla čest poprvé vidět a moc se mi líbil. Doufám, že jsem ho neviděla naposledy. Jako jedniný (kromě Ládi) měl výraz, pořád se usmíval a bylo znát, že ho to opravdu baví ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell Ell | Web | 15. září 2013 v 15:19 | Reagovat

Kačí krásně napsané :) U Casanovy nikdy nevím na koho se při hromadných scénách koukat a včera s těma jejich kravinkama to platioo dvojnásob :D

2 Monča =)) Monča =)) | Web | 20. září 2013 v 21:53 | Reagovat

Skvělá recenze, Lukáše Randáka jsem také viděla poprvé na Casanovi a je to velice milý človíček :)
Doufám, že se mi nezruší ty listopadové představení, to bych je tam musela zavraždit. Protože každou chvíli si pustím do MP4 písničky právě ocuť, když ne zrovna z Hamleta :-D Tak bych ráda představení ještě jednou viděla.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama